
Overshirt Buttons Relief Sweat Chalk
Het No Excess overshirt in ecru kleur voelt als een warme toevoeging aan je garderobe; de fijne polyester sweatstof heeft een subtiele structuur die dichtbij huid en oog prettig aanvoelt. Het rechte, normale model sluit eenvoudig met knopen en valt op normale lengte, waardoor je het zowel los als over een T-shirt draagt en het direct een verzorgde, toch ontspannen uitstraling geeft.
De twee borstzakken voegen een nonchalant accent toe zonder te overdrijven, terwijl de zachte stof het overshirt het gemak van een vest geeft en uitnodigt om het vaker te pakken. Door de ingetogen kleur en het nette silhouet combineer je het moeiteloos met jeans of nette broeken, en dat lichte gevoel van stijl geeft net dat beetje extra zelfvertrouwen bij elke outfit.
Gegevens
| Artikelnummer | 30511106-017 |
|---|---|
| Bestelnummer | 142016 |
| Merk | No Excess |
Wasvoorschrift
No Excess
No Excess brengt herenkleding waarin comfort en stijl centraal staan, ontworpen voor mannen die zich vrij willen bewegen zonder in te leveren op uitstraling. Het Nederlandse merk combineert sportieve invloeden met een nuchtere, toegankelijke stijl en comfortabele fits die prettig dragen in het dagelijks leven. Van shirts en polo’s tot knitwear, broeken en jassen: No Excess maakt mode die verzorgd oogt en toch ontspannen aanvoelt. Bij VT Mode in Weert vind je No Excess voor mannen die kiezen voor gemak, kwaliteit en een moderne casual look. Zo shop je de nieuwste No Excess collectie eenvoudig online of kom je langs in onze winkel voor passend advies.
Pullover Half Zip Melange Stone€ 69,00







