Lois Flared jeans Zwart

Palazzo black aged edge
De Lois palazzo black aged denim jeans heeft een zachte stretchy grip. Door de mix van katoen, elastomutiester en elastan blijf deze jeans mooi in shape en vormt de stof zich soepel rond de heupen en benen.
De hoge stretchy tailleband sluit prettig aan en geeft subtiel steun, terwijl de normale lengte en normale pasvorm de jeans veelzijdig maken bij verschillende looks. Stap er vol vertrouwen op uit en geniet van de stijlvolle, ontspannen uitstraling.
Gegevens
| Artikelnummer | 2142-8070 |
|---|---|
| Bestelnummer | 151359 |
| Merk | LOIS |
Wasvoorschrift
Lois
Lois brengt denim met karakter: vrouwelijk, zelfverzekerd en met duidelijke Spaanse roots. Het merk groeide uit tot een van de eerste Europese fashion jeanslabels en staat bekend om iconische fits die mode, flair en draagcomfort op een onderscheidende manier samenbrengen. Van bekende Lois jeans tot andere denim essentials: Lois weet een uitgesproken uitstraling te combineren met moderne pasvormen en vertrouwen in je look. Bij VT Mode in Weert vind je Lois voor dames die houden van jeans met persoonlijkheid, stijl en een flatterende fit. Zo shop je de nieuwste Lois collectie eenvoudig online of bezoek je onze winkel voor persoonlijk advies en jouw favoriete model.
Marlene bleach blue€ 179,00
Silvia pantalon Suple Black€ 169,00
Silvia Suple Roble Wool Tarmac€ 169,00
Skale Dark stone cross denim€ 189,00




